Начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига відвідав вихованців санаторію. Ці зустрічі вже стали доброю традицією. Дітвора щиро раділа та дякувала за вітання, фрукти та солодощі, а батьки діток тішилися подарованою санаторію мікрохвильовою пічкою. Continue reading “Свято продовжується”
