1 червня – Міжнародний день захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни, прекрасне свято радості та одвічної надії.
Завдяки участі та допомозі небайдужих людей свято у санаторії вдалося веселим та щедрим на приємні сюрпризи. Першим гостем дітвори стала голова Волинського відділення Дитячого фонду України Грінченко О.М. Вона поспілкувалась з дітьми, перейнялася проблемами батьків, що виховують дітей з особливими потребами. Дітвора щиро раділа подарункам від Дитячого фонду України, а це – розмальовки, олівці, фломастери, альбоми для малювання та солодощі.
31 травня в санаторій завітали представники Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”. В’язані кофтини, шапочки та іграшки, подаровані ними, порадували малечу. Також гості привезли для закладу комп’ютерні монітори.
Діти активно готувалися до свята. Результатом стала виставка дитячих робіт “Ми – щасливі діти” та святкова конкурсна програма “Дитинство – щаслива пора”. Веселі пісні, запальні танці, вірші, гуморески викликали море позитивних емоцій. Окрасою свята став відеоролик “Намалюю…”, який познайомив присутніх з малюнками Максимка Косинця (3 роки) та його мами.




