Начальник головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига відвідав вихованців санаторію. Ці зустрічі вже стали доброю традицією. Дітвора щиро раділа та дякувала за вітання, фрукти та солодощі, а батьки діток тішилися подарованою санаторію мікрохвильовою пічкою.
Давні друзі з ВОГО “Ми плюс” порадували малечу та їх батьків ляльковою виставою “Крижинка”. Майстерне виконання акторів, живе спілкування, щирі слова вітань від голови ВОГО “Ми плюс” Сергія Семенюка надовго запам’ятаються всім присутнім. Діти отримали подарунки від гостей в рамках акції “Чужих дітей не буває”.
Представники Укргазбанку завітали до дітей з солодощами, фруктами, іграшками та щирими різдвяними вітаннями. Під час спілкування з головним лікарем санаторію Олегом Лопатіним, гості цікавились досягненнями та проблемами закладу та домовились про подальшу співпрацю.








