3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Це ще одна можливість привернути увагу громадськості до проблем людей з обмеженими можливостями.
Напередодні цього дня за традицією в санаторій завітали представники Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”, які вручили щедрий дарунок – новий сучасний телевізор та підбірки мультфільмів на USB-носіях. Діти щиро раділи та дякували за подарунок.
Цього ж дня педагогами санаторію було проведено пізнавально-розважальну програму “Повір у себе”. Всі присутні дізналися про видатних людей світу, які досягли успіху та визнання, незважаючи на свої хвороби. Діти веселились, співали, танцювали у колі друзів.
3 грудня у санаторій завітали поважні гості: народний депутат України Ірина Констанкевич, голова Ківерцівської районної ради Григорій Недопад, депутат обласної ради Олександр Омельчук. Вони познайомились з умовами перебування дітей та їх батьків, роботою санаторію. Під час спілкування з генеральним директором ВОДТМО Сергієм Ляшенком та головним лікарем санаторію Олегом Лопатіним обговорили проблеми закладу та пріоритетні напрямки подальшої співпраці.
Діти, які перебувають у санаторії, отримали в подарунок концерт із виступами фольклорного ансамблю “Жайворонки” (керівник Тетяна Ціхоцька), молодих артистів із гурту “Шанс-Music” та шоу мильних бульбашок.
Мистецьке свято нікого не залишило байдужим та подарувало масу позитивних емоцій.












