2 листопада 2016 року президент Скандинавської місії Бо Валенберг та керівник Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк завітали в обласну дитячу клінічну лікарню. З адміністрацією ВОДТМО благодійники обговорили нагальні проблеми для покращення організації лікування маленьких пацієнтів, передали розвиваючий матеріал для роботи з дітьми у неврологічне відділення лікарні, подарували гостинці у неонатальному центрі.
Цього ж дня шановані гості побували і в санаторії для дітей з батьками “Дачний”. В теплій атмосфері відбулося живе спілкування з маленькими пацієнтами та їх батьками. Б. Валенберг та Л. Лонюк роздали дітям теплі речі та залишили багато навчальних ігор для санаторію. Діти та батьки були надзвичайно раді такій увазі.














