24 роки співпраці. Президент Скандинавської місії Бо Валенберг на Волині

2 листопада 2016 року президент Скандинавської місії Бо Валенберг та керівник Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк завітали в обласну дитячу клінічну лікарню. З адміністрацією ВОДТМО благодійники обговорили нагальні проблеми для покращення організації лікування маленьких пацієнтів, передали розвиваючий матеріал для роботи з дітьми у неврологічне відділення лікарні, подарували гостинці у неонатальному центрі.

Зустріч п. Б. Валенберга з адміністрацією ВОДТМО
Подяка за багаторічну співпрацю
Перегляд результатів лікування дітей лазером,
переданим Скандинавською місією
В неврологічному відділенні лікарні
Гостинці для маленьких пацієнтів неонатального центру та їх мам

Цього ж дня шановані гості побували і в санаторії для дітей з батьками “Дачний”. В теплій атмосфері відбулося живе спілкування з маленькими пацієнтами та їх батьками. Б. Валенберг та Л. Лонюк роздали дітям теплі речі та залишили багато навчальних ігор для санаторію. Діти та батьки були надзвичайно раді такій увазі.

Зустріч в санаторії
Огляд дитячих робіт
Кабінет казкотерапії
В кабінеті Монтесорі-терапії
Теплі речі для дітей санаторію
Нові іграшки – нова радість

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *