30 жовтня 2017 року президент Скандинавської місії Бо Валенберг та керівник Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк завітали у Волинську обласну дитячу клінічну лікарню. Під час зустрічі з адміністрацією ВОДТМО благодійники обговорили нагальні проблеми для покращення організації лікування маленьких пацієнтів, питання стажування на робочому місці у Швеції у листопаді 2017 року спеціалістів хірургів дитячих, передали безкоштовну допомогу мамам дітей, які перебували на стаціонарному лікуванні у ВОДКЛ.
Генеральний директор ВОДТМО Сергій Ляшенко висловив слова щирої вдячності Бо Валенбергу за постійну увагу до нагальних потреб закладу та дієву матеріальну допомогу, що допомагає покращити якість послуг, які надаються хворим дітям в умовах обласної дитячої клінічної лікарні та санаторію для дітей з батьками «Дачний».




