13 і 16 грудня 2019 року в обласній дитячій клінічній лікарні Юлія Дмитрук (керівник акції “Миколай про тебе не забуде”) з волонтерами Патрульної поліції “Фабрики Святого Миколая” в обласній дитячій клінічній лікарні вітали діток та їх батьків з наступаючим святом.
Начальник Управління патрульної поліції у Волинській області капітан поліції Андрій Крутень, представники Волинської торгово-промислової палати Юлія Олімпіюк та Інна Войло – читали для малечі казки, вели їх у далекі таємничі подорожі, де діти вчилися сміливості, добру, хорошим вчинкам.
Святий Миколай та Ельф бажали міцного здоров’я та роздавали подарунки. Святий Миколай з волонтерами не залишили поза увагою медичний персонал. Привітавши з наступаючими святами, фотографувались, створювали хороший настрій.

















