«З Україною у серці» – Люди року Волинського краю серед нас

14 грудня 2019 року в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка вшанували тих, хто повсякденною працею допомагає нашій державі рухатися вперед. Цьогоріч подія мала назву «З Україною у серці». Як зазначили організатори, її мета – підняти патріотичний дух, закарбувати в літописі Волинського краю людей, гідних поваги та визнання. Серед найвизначніших Людей року Волині 2019 року – Лікар офтальмолог дитячий КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Маргарита Генріхівна Потягайло, Заслужений лікар України, багаторічна завідувачка дитячого офтальмологічного відділення і обласний позаштатний дитячий спеціаліст. Завдяки Маргариті Генріхівні рівень організації медичної допомоги дітям області з офтальмологічною патологією є одним з найкращих в Україні.

Вручення почесного звання Маргариті Потягайло

З особливою приємністю слід відзначити нагороду у рубриці «Благодійник року», отриману Ритою Ліммрот, головою благодійного фонду «Акція. Допомога Чорнобиля», яка впродовж останніх років надає безкоштовну допомогу нашому закладу в частині нового сучасного медичного обладнання, навчання персоналу у кращих клініках Німеччини, тощо. Завдячуючи цій благодійній допомозі, стали можливими проведення малоінвазивних, мікрохірургічних втручань по напрямках дитячої нейрохірургії, отоларингології, хірургії та хірургії новонароджених, в умовах Волинської обласної дитячої клінічної лікарні проведено кохлеоімплантацію, створені умови для оперативних втручань світовими світилами медичної науки – професором Томасом Ленартцом (фахівцем хірургії основи черепа та отоларингології) і Люком Томичем, відомим нейрохірургом із США. Пані Рита звернулась до присутніх за допомогою відео, нагороду отримали – медичний директор з хірургії Ігор Дородних та завідувач Центру слуху Руслан Жиленко.