Лікарі-інтерни влаштували свято в обласній дитячій клінічній лікарні

18 грудня 2019 року в обласній дитячій клінічній лікарні весело та гамірно. Для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні, лікарі-інтерни провели святкове дійство “Іди до нас Святий Миколай!”. Під час ігор та веселих руханок лунав щирий дитячий сміх. На завершення свята усі присутні отримали гостинці.

Також, лікарі–інтерни привітали з наступаючим святом діток в педіатричному відділенні №3 та анастезіологічному відділенні, де лікуються найважчі пацієнти.

Щирі вітання і хороший настрій був подарований також співробітникам закладу.