4 листопада 2018 року приймально-діагностичне відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні отримало статус “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”. В закладі дуже добре знають про небезпеку поширення інфекцій та приділяють питанням гігієнічних стандартів дуже велике значення. Перший крок зроблений, естафету переймають інші структурні підрозділи лікарні.


