28 листопада 2018 року у санаторії для дітей з батьками “Дачний” розпочалося відзначення цього дня ляльковою виставою, яку подарували дітворі давні друзі санаторію громадська організація “Ми плюс”. Цікаве спілкування, веселі вікторини, подарунки та солодощі від гостей створили святковий зимовий настрій усім присутнім.
3 грудня в санаторій завітала голова Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Лонюк. Вона поспілкувалась з дітьми та їх батьками, подарувала малечі теплі речі, взуття та іграшки. Особливим подарунком від благодійного фонду був святковий обід.
Цього ж дня щиро раділи всі присутні черговому приїзду волонтерів та викладачів Ківерцівського медичного коледжу. Адже з ними завжди весело та цікаво і сумувати ніколи. Дітей захопили розвага та танці з клоунами, а чудовий арт-грим додав радості та сміху. Волонтери розіграли святкову лотерею, в якій кожен номер був виграшним.








