Гості в офтальмологічному відділенні

В обласній дитячій клінічній лікарні для діток розпочато свято Миколая

З 13 грудня 2018 року в обласній дитячій клінічній лікарні для діток, що перебувають на стаціонарному лікуванні, розпочалося свято.

Третій рік підряд завітав громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм з волонтерами  “Фабрики Святого Миколая” та гостями. Депутат Луцької міської ради Юлія Вусенко, президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич з колегами Юлією Іллюшик, Іриною Дзятко, Іриною Галімською у відділеннях для малечі читали казки, роздавали подарунки.Діти охоче розповідали Святому Миколаю про свої хороші вчинки. Веселий настрій і атмосфера свята панувала у неврологічному, офтальмологічному, педіатричному №3 та хірургічних відділеннях.

На завершення представники торгово-промислової палати у відділеннях привітали медичних працівників та залишили сувеніри-обереги.

Гості з подарунками у лікарні
Гості з подарунками у лікарні
Юлія Вусенко серед дітей
Юлія Вусенко серед дітей
Володимир Бут-Гусаїм і Святий Миколай в неврологічному відділенні
Володимир Бут-Гусаїм і Святий Миколай в неврологічному відділенні
Володимир Бут-Гусаїм і Святий Миколай в неврологічному відділенні
Гості в офтальмологічному відділенні
Гості в офтальмологічному відділенні
Гості в офтальмологічному відділенні
Ірина Дзятко та Святий Миколай в хірургічному відділенні
Ірина Дзятко та Святий Миколай в хірургічному відділенні
Сувенір для медичних працівників
Сувенір для медичних працівників
Ірина Галімська серед дітей
Ірина Галімська серед дітей
Подарунки для дітей у хірургічному відділенні
Подарунки для дітей у хірургічному відділенні
Фото з лікарями і пацієнтами
Фото з лікарями і пацієнтами
Фото з лікарями і пацієнтами
Вітання в педіатричному відділенні № 3
Вітання в педіатричному відділенні № 3
Вітання в педіатричному відділенні № 3
Гості в приймально-діагностичному відділенні
Гості в приймально-діагностичному відділенні
Гості в приймально-діагностичному відділенні