Напередодні свята громадська організація “Ми плюс” провела для дітей у санаторії майстер-клас, під час якого вони вчилися розмальовувати святкові пряники. А батьки провели час з гостями за чашкою чаю з солодощами в приємній розмові.
18 грудня в санаторій завітали учні та вчителі ЛНВК “ЗОШ №22-ліцей”, які захопили дітей казковою пригодою, концертною програмою, масою подарунків та морем позитивних вражень. Також гості подарували дитячі книги для невеличкої бібліотеки санаторію. А Руслана Вознюк від громадської організації “Яворина-Волинь” пригостила всіх діток солодощами.
Традиційним гостем у санаторії є ВОБФ “Дитяча місія. Україна”. Цього разу окрім солодких подарунків, іграшок та в’язаних речей діти та батьки отримали на Миколая ще й святковий обід.
Щирі вітання зі святом діти приймали від поважних гостей – працівників обласної прокуратури, які вже протягом кількох років опікуються санаторієм. Вони потішили дітвору солодощами, спортивним інвентарем, а закладу подарували мультимедійний проектор.
Діти санаторію також старанно готувалися до свята: разом з вихователями підготували виставу “Зимова казка”. Малеча чудово зіграла ролі, продемонструвавши свої таланти і вміння.
За традицією зі святом дітей санаторію вітала Мальтійська служба. Театральне дійство з казковими героями та Святим Миколаєм, солодощі та іграшки дуже сподобались дітворі.
Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Руцький В.К. та генерал-лейтенант служби безпеки України у Волинській області Разумов С.О. привітали усіх присутніх зі святом та потішили дітей солодкими подарунками.













