Творчо та з любов’ю під час майстерні дозвілля діти, що перебувають на стаціонарному лікуванні, з педагогами виготовляли витинанки, сувеніри для батьків, писали листи Святому Миколаю та прикрашали заклад своїми роботами.
19 грудня, голова Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія Україна” Людмила Лонюк організувала святковий обід дітям в лікарні, вітала батьків з святом та роздавала щедрі гостинці самим маленьким в неонатальному центрі.
Завдяки голові правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олені Грінченко, артисти Волинського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка подарували чудове свято. Після знайомства та привітань діти грали разом з казковими героями, водили хоровод. Шквал позитивних емоцій викликала поява на сцені Святого Миколая, Санта-Клауса та Діда Мороза з Снігуркою. Невгамовна дітвора із захопленням наслідувала танцювальні рухи під музичний супровід.
Представники благодійного фонду “Радість дитинства” разом з мультиплікаційними аніматорами “Софія прекрасна” та “Принц” вітали діток педіатричного відділення, дарували сувеніри та солодощі.










