19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні

19 грудня – Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні

Творчо та з любов’ю під час майстерні дозвілля діти, що перебувають на стаціонарному лікуванні, з педагогами виготовляли витинанки, сувеніри для батьків, писали листи Святому Миколаю та прикрашали заклад своїми роботами.

19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні
19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні
19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні
19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні

19 грудня, голова Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія Україна” Людмила Лонюк організувала святковий обід дітям в лікарні, вітала батьків з святом та роздавала щедрі гостинці самим маленьким в неонатальному центрі.

19 грудня, голова Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія Україна” Людмила Лонюк організувала святковий обід дітям в лікарні, вітала батьків з святом та роздавала щедрі гостинці самим маленьким в неонатальному центрі.
19 грудня, голова Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія Україна” Людмила Лонюк організувала святковий обід дітям в лікарні, вітала батьків з святом та роздавала щедрі гостинці самим маленьким в неонатальному центрі.

Завдяки голові правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Олені Грінченко, артисти Волинського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка подарували чудове свято. Після знайомства та привітань діти грали разом з казковими героями, водили хоровод. Шквал позитивних емоцій викликала поява на сцені Святого Миколая, Санта-Клауса та Діда Мороза з Снігуркою. Невгамовна дітвора із захопленням наслідувала танцювальні рухи під музичний супровід.

19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні
19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні

Представники благодійного фонду “Радість дитинства” разом з мультиплікаційними аніматорами “Софія прекрасна” та “Принц” вітали діток педіатричного відділення, дарували сувеніри та солодощі.

19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні
19 грудня - Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні