Вперше, нове покоління лікарів, за якими майбутнє, нові зміни та реформування, провели святкове дійство для усіх пацієнтів лікарні.
Впродовж свята дітлахи отримували велике задоволення від веселощів: відгадували вікторини, приймали участь у різноманітних іграх. Кожна дитина проявила свої творчі здібності. Лунав веселий сміх.
Винагородою для присутніх стали солодкі гостинці від лікарів.
Надіємось, такі заходи стануть добрими традиціями в живому спілкуванні молодих медиків та дітей-пацієнтів.










