Передача гуманітарної допомоги

Передача гуманітарної допомоги

Завдячуючи німецьким благодійникам в особі Рити Лімротт, голови фонду «Чорнобильська допомога» з Німеччини, яка вже давно співпрацює з закладом, ВОДТМО отримало нещодавно 3 сучасні УЗД апарати. Враховуючи нагальну потребу Волинського обласного онкологічного диспансеру в УЗ-діагностичній апаратурі та рішення робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації (протокол № 12 від 9 листопада 2017 року) один УЗД-апарат передано в.о. головного лікаря обласного онкологічного диспансеру Юрію Малімону. Це здійснено 13 грудня за участю голови постійно діючої комісії обласної ради з соціальних питань, охорони материнства та дитинства Олександра Зінчука, генерального директора ВОДТМО Сергія Ляшенка та в.о. головного лікаря обласного онкологічного диспансеру Юрія Малімона.

Присутні ще раз висловили пані Риті слова щирої вдячності за безкорисливу допомогу, яка значно покращить якість медичних послуг у 2-х обласних медичних закладах.