12 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні продовжувала панувати атмосфера свята. Волонтери благодійної акції, лідер гурту “ФлайzZzа” Андрій Тимчук, громадський діяч Андрій Климук, депутат Луцької міської ради Юлія Вусенко, віце-президент Волинської торгово-промислової палати Віталій Киричук, начальник відділу зовнішніх зв’язків Волинської торгово-промислової палати Ірина Галімська читали казки, вітали присутніх зі святом, роздавали подарунки. Пацієнти радо зустрічали святого Миколая, розповідали про свої вчинки та мрії.
Діти щиро дякували учасникам свята.
Подарунки для дітей
Віталій Киричук, Святий Миколай та Ірина Галімська
Діти з подарунками!










