Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” в обласній дитячій клінічній лікарні

Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” в обласній дитячій клінічній лікарні

До благодійної акції “Миколай про тебе не забуде” долучилися учні 7-А класу Луцької загальноосвітньої школи I-III ступеня №13. За підтримки батьків та класного керівника приготували святкові подарунки, а 15 грудня завітали в обласну дитячу клінічну лікарню. Діти офтальмологічного відділення радо зустрічали школярів. Учні вітали пацієнтів з наступаючими святами, співали пісні та роздавали гостинці.

Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” в обласній дитячій клінічній лікарні
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” в обласній дитячій клінічній лікарні
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” в обласній дитячій клінічній лікарні
Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде” в обласній дитячій клінічній лікарні