Подарунки від волонтерів Фабрики Святого Миколая

Свято Миколая розпочато для дітей в обласній дитячій клінічній лікарні

11 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні, було насиченим та щедрим від подарунків. Громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм та волонтери Фабрики Святого Миколая розпочали благодійну акцію “Миколай про тебе не забуде”. Благодійники завітали в лікарню з публічними діячами Волині, які спілкувалися з дітками, читали їм казки та роздавали гостинці.

Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк серед дітей неврологічного відділення
Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк серед дітей неврологічного відділення
Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк серед дітей неврологічного відділення
Ігор Рицко (громадський активіст, колишній боєць «Айдару», підприємець) в педіатричному відділенні
Ігор Рицко (громадський активіст, колишній боєць «Айдару», підприємець) в педіатричному відділенні
Подарунки від волонтерів Фабрики Святого Миколая
Подарунки від волонтерів Фабрики Святого Миколая
Крайня справа Юлія Євпак (начальник відділу менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради)
Крайня справа Юлія Євпак (начальник відділу менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради)
Працівники управління Патрульної поліції м. Луцька Чиж Ірина та Ольга Шмігель в ортопедо-травматологічному відділенні
Працівники управління Патрульної поліції м. Луцька Чиж Ірина та Ольга Шмігель в ортопедо-травматологічному відділенні
Зліва направо: Ірина Чиж, Ольга Шмігель, Сергій Ляшенко (генеральний директор ВОДТМО), Володимир Бут-Гусаїм та Юлія Євпак
Зліва направо: Ірина Чиж, Ольга Шмігель, Сергій Ляшенко (генеральний директор ВОДТМО), Володимир Бут-Гусаїм та Юлія Євпак
Діти раді гостинцям
Діти раді гостинцям