11 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні для дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні, було насиченим та щедрим від подарунків. Громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм та волонтери Фабрики Святого Миколая розпочали благодійну акцію “Миколай про тебе не забуде”. Благодійники завітали в лікарню з публічними діячами Волині, які спілкувалися з дітками, читали їм казки та роздавали гостинці.
Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк серед дітей неврологічного відділення








