Семінар в медичному коледжі

Місячна кампанія по профілактиці і боротьбі з ВІЛ–інфекцією/СНІДом

Протягом грудня 2010 року спеціалісти обласного центру планування сім’ї та репродукції людини спрямовували роботу на проведення інформаційно-освітніх заходів з попередження інфікування людей вірусом імунодефіциту, формування навичок безпечної поведінки молоді шляхом популяризації здорового способу життя.

Відбулися інформаційні та навчальні семінари, бесіди, тренінгові заняття з даної тематики для студентів коледжів та профтехучилищ м. Луцька.

Семінар в медичному коледжі
Семінар в медичному коледжі

16 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні проведено семінар-тренінг “Нам не байдуже наше майбутнє”, в якому взяли участь лікарі–інтерни. Вони отримали нові знання, інформаційні матеріали, які використають для профілактично-освітньої роботи з підлітками та їх батьками.

Семінар-тренінг з інтернами
Семінар-тренінг з інтернами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *