Протягом грудня 2010 року спеціалісти обласного центру планування сім’ї та репродукції людини спрямовували роботу на проведення інформаційно-освітніх заходів з попередження інфікування людей вірусом імунодефіциту, формування навичок безпечної поведінки молоді шляхом популяризації здорового способу життя.
Відбулися інформаційні та навчальні семінари, бесіди, тренінгові заняття з даної тематики для студентів коледжів та профтехучилищ м. Луцька.
16 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні проведено семінар-тренінг “Нам не байдуже наше майбутнє”, в якому взяли участь лікарі–інтерни. Вони отримали нові знання, інформаційні матеріали, які використають для профілактично-освітньої роботи з підлітками та їх батьками.


