Під час форуму

Перший міський форум громадських та державних організацій соціально–психологічного спрямування

14 грудня 2010 року відбувся перший міський форум громадських та державних організацій соціально–психологічного спрямування “Подаруй надію, подаруй тепло…”.

Центр практичної психології сім’ї “Любисток” презентував спільну діяльність з центром планування сім’ї та репродукції людини Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання в напрямку популяризації здорового способу життя. Голова правління ЦППС “Любисток” Л.Переходько ознайомила учасників форуму з виданими інформаційними матеріалами, спрямованими на інформування молоді та підвищення рівня психологічної та гендерної культури в сім’ї.

Під час форуму
Під час форуму

За вагомий особливий внесок у здійснення профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, активну волонтерську діяльність керівник обласного центру планування сім’ї та репродукції людини С.Поліщук відзначена подякою міського голови М. Романюка.

Подяка від міського гоови
Подяка від міського голови

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *