14 грудня 2010 року відбувся перший міський форум громадських та державних організацій соціально–психологічного спрямування “Подаруй надію, подаруй тепло…”.
Центр практичної психології сім’ї “Любисток” презентував спільну діяльність з центром планування сім’ї та репродукції людини Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання в напрямку популяризації здорового способу життя. Голова правління ЦППС “Любисток” Л.Переходько ознайомила учасників форуму з виданими інформаційними матеріалами, спрямованими на інформування молоді та підвищення рівня психологічної та гендерної культури в сім’ї.
За вагомий особливий внесок у здійснення профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, активну волонтерську діяльність керівник обласного центру планування сім’ї та репродукції людини С.Поліщук відзначена подякою міського голови М. Романюка.


