Свято наближається. Воно таки стукає у двері – оте новорічне диво.
У нашому медичному закладі діти отримують не тільки кваліфіковану допомогу та лікування, але й не лишаються поза увагою у святкові дні. Адміністрація ВОДТМО сприяла забезпеченню відділень ялинками, новорічними іграшками та гірляндами. 17 грудня в обласну дитячу клінічну лікарню завітала Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України О.М. Грінченко. Вона привітала зі святом Миколая пацієнтів онкогематологічного відділення та педіатрії №2, вручила дітям подарунки.
Студенти Луцького педагогічного коледжу по відділеннях лікарні продемонстрували дітям та їх батькам святкове дійство до Миколая. Під музичний супровід співали новорічні пісні, водили хоровод. Дід Мороз і Снігурка подарували дітям іграшки від торгової фірми “Тигреc”.
19 грудня відбулась святкова літургія з нагоди дня Святого Миколая для хворих та працівників установи. Студенти ВІЄМу у палатах для лежачих дітей провели розваги, співали пісень.
20 грудня у санаторій для дітей з батьками “Дачний” з привітанням та подарунками завітала керівник Мальтійської служби Гюнтер В.М. Волонтери показали театралізоване дійство до Миколая.



