День Святого Миколая у ВОДТМО

День Святого Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні

Свято наближається. Воно таки стукає у двері – оте новорічне диво.

У нашому медичному закладі діти отримують не тільки кваліфіковану допомогу та лікування, але й не лишаються поза увагою у святкові дні. Адміністрація ВОДТМО сприяла забезпеченню відділень ялинками, новорічними іграшками та гірляндами. 17 грудня в обласну дитячу клінічну лікарню завітала Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України О.М. Грінченко. Вона привітала зі святом Миколая пацієнтів онкогематологічного відділення та педіатрії №2, вручила дітям подарунки.

Пані О.М. Грінченко серед дітей
Пані О.М. Грінченко серед дітей

Студенти Луцького педагогічного коледжу по відділеннях лікарні продемонстрували дітям та їх батькам святкове дійство до Миколая. Під музичний супровід співали новорічні пісні, водили хоровод. Дід Мороз і Снігурка подарували дітям іграшки від торгової фірми “Тигреc”.

День Святого Миколая у ВОДТМО
День Святого Миколая у ВОДТМО

19 грудня відбулась святкова літургія з нагоди дня Святого Миколая для хворих та працівників установи. Студенти ВІЄМу у палатах для лежачих дітей провели розваги, співали пісень.

Після літургії
Після літургії

20 грудня у санаторій для дітей з батьками “Дачний” з привітанням та подарунками завітала керівник Мальтійської служби Гюнтер В.М. Волонтери показали театралізоване дійство до Миколая.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *