Людмила Лонюк у санаторії

Міжнародний день інвалідів у санаторії для дітей з батьками “Дачний”

Міжнародний день інвалідів – це ще одна можливість привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами. Діти, які проходять курс реабілітації в санаторії для дітей з батьками “Дачний”, щороку приймають вітання і подарунки від небайдужих людей.

2 грудня у санаторії було людно, відпочиваючим не довелося сумувати і думати про проблеми. Веселий настрій, заряд позитивної енергії, бажання жити і радіти життю подарували учасники гурту “Шанс-Music” м. Луцька (керівник Сергій Скулинець).

Під час концерту гурту "Шанс-Music"
Під час концерту гурту "Шанс-Music"
Під час концерту гурту “Шанс-Music”

Цього ж дня діти та їх батьки ласували смачною випічкою, яку передали працівники пекарні “Колос”. Це вже не перша благодійна допомога дітям санаторію від підприємця Кобильчук Олени Миколаївни.

Смачна випічка від працівників пекарні "Колос"

Цього ж дня дітей та їх батьків вітала Голова правління Волинського благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Віталіївна Лонюк. Вона вручила від фонду подарунки, солодощі та традиційно організувала святковий обід.

Людмила Лонюк у санаторії
Людмила Лонюк у санаторії
Людмила Лонюк у санаторії

3 грудня санаторій відвідали представники районної влади: заступник голови Ківерцівської районної державної адміністрації Людмила Федюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Поліщук. Вони привітали діток з початком зими. Подарунком була лялькова вистава “Солом’яний бичок”, вікторини, конкурси, які підготували учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Ківерці. Гості вручили дітям солодощі.

Вітання від Людмили Федюк
Вітання від Людмили Федюк
Юні артисти 4-Б класу ЗОШ № 4
Юні артисти 4-Б класу ЗОШ № 4

Впродовж дня до особливих дітей завітали учні НВК ЗОШ I-III ступенів № 22-ліцей м. Луцька. Своїм співом, грою на музичних інструментах, виконанням гімнастичних вправ дарували дітям хороший настрій, радість від спілкування. Діти санаторію отримали гостинці від ровесників.

Учні школи № 22 м. Луцька з дітьми санаторію
Учні школи № 22 м. Луцька з дітьми санаторію
Учні школи № 22 м. Луцька з дітьми санаторію

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *