Міжнародний день інвалідів – це ще одна можливість привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами. Діти, які проходять курс реабілітації в санаторії для дітей з батьками “Дачний”, щороку приймають вітання і подарунки від небайдужих людей.
2 грудня у санаторії було людно, відпочиваючим не довелося сумувати і думати про проблеми. Веселий настрій, заряд позитивної енергії, бажання жити і радіти життю подарували учасники гурту “Шанс-Music” м. Луцька (керівник Сергій Скулинець).
Цього ж дня діти та їх батьки ласували смачною випічкою, яку передали працівники пекарні “Колос”. Це вже не перша благодійна допомога дітям санаторію від підприємця Кобильчук Олени Миколаївни.
Цього ж дня дітей та їх батьків вітала Голова правління Волинського благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмила Віталіївна Лонюк. Вона вручила від фонду подарунки, солодощі та традиційно організувала святковий обід.
3 грудня санаторій відвідали представники районної влади: заступник голови Ківерцівської районної державної адміністрації Людмила Федюк, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Поліщук. Вони привітали діток з початком зими. Подарунком була лялькова вистава “Солом’яний бичок”, вікторини, конкурси, які підготували учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Ківерці. Гості вручили дітям солодощі.
Впродовж дня до особливих дітей завітали учні НВК ЗОШ I-III ступенів № 22-ліцей м. Луцька. Своїм співом, грою на музичних інструментах, виконанням гімнастичних вправ дарували дітям хороший настрій, радість від спілкування. Діти санаторію отримали гостинці від ровесників.









