На базі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання в обласному центрі планування сім’ї та репродукції людини активно проводяться заняття в “Школі репродуктивного здоров’я”.
Учасниками семінарів та тренінгів є учні старших класів шкіл та студенти коледжів міста Луцька. До проведення заходів залучаються спеціалісти центру: лікар акушер-гінеколог, лікар андролог та практичні психологи.
Учасники заходів отримують нові знання із запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, збереження та зміцнення репродуктивного здоров’я.


