4-5 грудня у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні відбувся семінар–тренінг для фахівців із соціальної роботи та практичних психологів.
Було розглянуто наступні питання:
- Збереження і зміцнення репродуктивного здоров’я молоді.
- Запобігання насильству і маніпуляціям в молодих сім’ях.
Захід проводився фахівцями центру планування сім’ї та репродукції людини ВОДТМО спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.


