Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об'єднанні

Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні

19 грудня – день Святого Миколая. Це гарне веселе свято. “Миколай пам’ятає про всіх”. А до дітей, які потрапили в лікарню та перебувають на реабілітації в санаторії для дітей з батьками “Дачний” Миколай теж прийшов. Про це потурбувалась адміністрація ВОДТМО. День був насичений подіями. Організована виставка кращих дитячих робіт на зимову тематику.

Представник духовенства отець Юрій храму Святого Миколая Чудотворця обласної дитячої клінічної лікарні відслужив святкову літургію з нагоди свята. Відвідав пацієнтів онкогематологічного відділення, роздав дітям подарунки від “помічників Миколая”.

Отець Юрій в онкогематологічному відділенні

Святковий захід зібрав велику кількість малечі та їх батьків в актовому залі. Їх привітала зі святом Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України О.М. Грінченко, роздала дітям солодощі, фрукти.

Привітання зі святом О.М. Грінченко
Привітання зі святом О.М. Грінченко

Завдяки Дитячому фонду, справжньою подією став концерт камерного оркестру “Кантабіле” (художній керівник народний артист України Товій Рівець). Музиканти з перших акордів повели слухачів у світ чаруючої музики.

Камерний оркестр "Кантабіле"
Камерний оркестр “Кантабіле”

Народна артистка України Зоя Комарук знайомила слухачів зі своїм пісенним репертуаром.

Співає Зоя Комарук
Співає Зоя Комарук

Голова правління О.М. Грінченко придбала для офтальмологічного відділення апарат “Фосфен міні”, подарувала ялинкові вогні. Опісля цього відбулося запалення новорічної ялинки.

Новорічна ялинка вдень
Новорічна ялинка ввечері
Новорічна ялинка вдень і ввечері

Діти, що проходять курс реабілітації у санаторії для дітей з батьками “Дачний”, старанно готувалися до свята: прикрашали приміщення сніжинками, ангелочками, розучували вірші та пісні, писали листи до Святого Миколая, були слухняними.

Першими вітання від Миколая та солодкі подарунки привезли дітям поважні гості: начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ващенюк І.С., заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Руцький В.К. та генерал-лейтенант служби безпеки України у Волинській області Разумов С.О. Після урочистої частини вони ознайомились з лікувально-реабілітаційною базою закладу, умовами проживання дітей та батьків в санаторії, поспілкувались з персоналом та відпочиваючими, вислухали проблеми, які має заклад, та узгодили плани на майбутнє.

Зліва направо: Ващенюк І.С.,Разумов С.О., Руцький В.К.
Зліва направо: Ващенюк І.С., Разумов С.О., Руцький В.К.

Свято продовжилось святковим обідом, який традиційно підготувала “Дитяча місія. Україна”. Щирі побажання здоров’я, віри в себе і свої сили лунали з уст Голови правління Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” Людмили Лонюк, яка подарувала дітям солодощі.

Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об'єднанні

Цього ж дня Мальтійська служба допомоги завітали до санаторію з театралізованим дійством. Віра Гюнтер порадувала дітям м’які іграшки та солодкі подарунки.

Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об'єднанні

20 грудня діти, що проходять курс реабілітації в санаторії, радо зустрічали студентів Волинського інституту економіки та менеджменту, які підготували розважальну програму та подарували санаторію новий музичний центр, а дітям — іграшки.

Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об'єднанні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *