12 грудня в обласній дитячій клінічній лікарні продовжувала панувати атмосфера свята. Волонтери благодійної акції, лідер гурту “ФлайzZzа” Андрій Тимчук, громадський діяч Андрій Климук, депутат Луцької міської ради Юлія Вусенко, віце-президент Волинської торгово-промислової палати Віталій Киричук, начальник відділу зовнішніх зв’язків Волинської торгово-промислової палати Ірина Галімська читали казки, вітали присутніх зі святом, роздавали подарунки. Continue reading “Свято триває!”
