27 січня 2017 року у Луцьку за сприянням МОЗ України відбувся форум-практикум “Засади доказової медицини” для практикуючих лікарів та лікарів-інтернів, метою якого було знайомство з важливістю, достовірністю та реалістичністю доказової медицини у системі охорони здоров’я.
Організатори Форуму запросили фахівців, які познайомили присутніх із наступними темами:
- «Впровадження міжнародних клінічних протоколів в Україні» (радник в.о. Міністра охорони здоров’я Младена Качурець).
- Інформаційна програма «Рятуємо серця України» (радник в.о. Міністра охорони здоров’я Ярослава Дмитрук).
- «Електронізація лікаря – основа безперервного професійного розвитку» (Леонід Дубей, д.м.н, професор, дитячий гематолог, Президент ГО Українська академія педіатрії).
- «Самоорганізація лікарів для здобуття освіти» (співзасновники платформи M-Gate Ксенія Михайлюк та Валерій Вознюк).
- «Міфи про вакцинацію. Додаткові щеплення. Кому це вигідно?» (доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної Академії післядипломної освіти ім. акад. П.Л. Шупика Федір Лапій).
- «BMJ – що це таке, чи потрібно це українському лікарю. Досвід стажування за кордоном» (Ігор Заставний, сімейний лікар амбулаторії смт. Краковець).
- «Доказовість в сільській медицині» (сільський сімейний лікар з 17-річним стажем, керівник освітнього проекту «Християнська Мобільна Медична Команда» Вадим Вус).
Відбувся прямий телезв’язок учасників Форуму із заступником Міністра охорони здоров’я Олександром Лінчевським. Співорганізаторами навчального семінару виступили Управління охорони здоров’я в особі головного спеціаліста з питань педіатрії Людмили Рожко та лікарі-інтерни Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.











