Колядують лікарі-інтерни і отець Степан

Завершення новорічно-різдвяних свят

Різдвяним віншуванням пацієнтів та працівників закладу завершилися святкові дійства у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні.

17 січня дитячий фольклорний ансамбль “Зоряниця” (керівник Олена Богдан) Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена неабияк порадував своєю творчістю в обласній дитячій клінічній лікарні. У всіх відділеннях дзвінко лунали сучасні та старовинні колядки. Юні артисти створили атмосферу свята, своїм чарівним співом залишили посмішки і хороший настрій у дітей з батьками та у медичного персоналу.

Фольклорний ансамбль “Зоряниця”
Фольклорний ансамбль “Зоряниця”
Фольклорний ансамбль “Зоряниця”
Фольклорний ансамбль “Зоряниця”
Фольклорний ансамбль “Зоряниця”

Лікарі-інтерни, за розпочатою традицією, щирими співами вітали усіх присутніх у санаторії “Дачний”. Так неординарно розпочалася зустріч молодих лікарів з особливими дітьми, їх батьками. Протоієрей отець Степан Гайгель (служитель Свято-Миколаївського храму м. Луцька УПЦ КП) молився за здоров’я усіх присутніх. Виконання колядок, солодощі від гостей подарували позитивні емоції. Також лікарі-інтерни познайомились з реабілітаційним процессом у санаторії.

Колядують лікарі-інтерни і отець Степан
Колядують лікарі-інтерни і отець Степан
Солодощі від лікарів-інтернів
Солодощі від лікарів-інтернів
Солодощі від лікарів-інтернів