Протягом грудня 2010 року спеціалісти обласного центру планування сім’ї та репродукції людини спрямовували роботу на проведення інформаційно-освітніх заходів з попередження інфікування людей вірусом імунодефіциту, формування навичок безпечної поведінки молоді шляхом популяризації здорового способу життя. Continue reading “Місячна кампанія по профілактиці і боротьбі з ВІЛ–інфекцією/СНІДом”
