12 листопада 2010 року голова ОДА Б. Клімчук з робочим візитом відвідав Волинську обласну дитячу клінічну лікарню. Зокрема, він побував в обласній дитячій консультативній поліклініці, де за сприянням благодійного фонду “Рідна Волинь” обладнано 2 ігрових куточки з телевізорами для дітей, які приїжджають на консультативний прийом до обласних дитячих спеціалістів.
Борис Петрович запевнив, що в 2011 році буде продовжено будівництво обласного перинатального центру, що передбаченою державною програмою, адже здорові діти – це майбутнє України.
Ігрова кімната онкогематологічного центру



