Молитва мами хворої дитини, що лікується в онкогематологічному відділенні ВОДКЛ в переддень Дня медичного працівника

Благослови, мій Боже, лікарів
за їхню працю і умілі руки.
Ти, Господь, їх тільки бережи
для тих людей, які потрапили у муки.

Благослови, мій Боже, лікарів
молитвою і гарними думками.
Всю мудрість, що вони взяли
нехай всі вміло застосовують руками.

Ти подаруй приємні відчуття,
здоров’я щоб могли трудитись
і променями світла освіти
їхні родини, в яких вони навчились жити.

Слова подяки їм лише даруй
від тих людей, які стремились жити,
всі ті надії, що у кожного були
лише вони зуміли відродити.

Благослови, мій Боже, лікарів,
я буду все життя за них молитись,
що материнське щастя зберегли
і син залишився радіти.

19.06.2020 Ірина Антонюк