Голова обласної ради вітає з Днем медичного працівника!

19 червня 2020 року Ірина Вахович, голова Волинської обласної ради, завітала в обласну дитячу клінічну лікарню, щоб привітати медичних працівників з професійним святом. Зважаючи на карантинні обмеження та неможливість організації масових заходів, Грамоти до Дня медичного працівника були вручені в управлінні закладу.

І. Дородних, медичний директор з хірургічної роботи, подякував гостям за вітання і передав сувенір –  ляльку-мотанку, виготовлену дітками, що перебувають на лікуванні у стаціонарі закладу.

Зліва направо: І. Дородних, К. Яштух (старша сестра медична педіатричного відділення № 2), Т. Кардаш (старша сестра медична відділення для недоношених і новонароджених), Ю. Рудик (зав. обласною дитячою консультативною поліклінікою), І. Грабовська (зав. обсерваційним відділенням), Р. Перчук (зав. відділенням загальної лабораторної діагностики), І. Вахович, О. Лопатін (голова комісії з реорганізації), М. Якимчук (заступник керуючого справами Волинської обласної ради), Л. Гагаловська (медичний директор)