Юні благодійники

У комунальному закладі Луцької ЗОШ I-III ступенів №17 відбулась акція “Солодощі”, мета якої збір коштів для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні. Активними учасниками стали 700 школярів, вчителі та волонтер з Індії Агмен.

За виручені гроші в палати для онкохворих дітей придбані та встановлені диспенсери для одноразових рушників, тримачі для мила, антисептиків та одноразових рукавиць.