24 травня у ВОДТМО розпочато низку заходів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей.
З благодійним концертом в гостях у пацієнтів ВОДКЛ, їх батьків та працівників закладу побували популярні артисти українського колективу “Дизель Шоу”, які прибули на гастролі в Луцьк з концертною програмою.
Щиро дякуємо за подароване свято!




