24 травня 2017 року на базі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання відбувся практичний семінар для медичних працівників дитячих оздоровчих таборів.
У проведенні заходу взяли участь – головний спеціаліст з питань педіатрії УОЗ облдержадміністрації Людмила Рожко, завідувачка карантинним відділом ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” Валентина Новачевська, дитячі лікарі – інфекціоніст Н. Маркова, хірург О. Долюк, анестезіолог О. Тацюн, ортопедо-травматолог І. Ревуцький, педіатри, лікарі та медичні сестри, які працюватимуть в таборах під час літнього оздоровлення.


