З метою підвищення рівня професійної підготовки лікарів, забезпечення безперервного післядипломного навчання 27 березня 2018 року за сприяння управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації на базі ВОДТМО проведено навчальний семінар на тему «Особливості надання невідкладної допомоги пацієнтам з анафілактичним шоком. Тактика медичного працівника». Участь в семінарі взяли лікарі-педіатри, лікарі загальної практики – сімейні лікарі, профільні фахівці обласної дитячої клінічної лікарні, медичні сестри кабінетів профілактичних щеплень.
Навчальний семінар проведений Городецьким Т.М., керівником практичного курсу з невідкладних станів, інструктором-викладачем, сертифікованим Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України, членом Української асоціації седації та анестезії в стоматології (навчання за кордоном: BLS / ALS Provider Courses Європейської ради з реанімації).




