22 березня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017».
Серед 1054 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада та 37 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників в Україні. Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки в 21 номінацію.
За багаторічну безкорисливу допомогу від Акції «Чорнобильська допомога» з Німеччини колектив закладу прийняв рішення подати матеріали про благодійність Президента Акції Ріти Лімротт для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017».
В числі переможців у номінації «Допомога з-за кордону» – на другому місці наша благодійниця, Ріта Лімротт, яка особисто прийняла участь у церемонії нагородження.



