Учасники семінару

Навчальний семінар для неонатологів області

16 лютого 2018 року, за сприяння Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації, на базі обласної дитячої клінічної лікарні відбувся обласний науково-практичний семінар з актуальних питань неонатології.

Дитячі спеціалісти обласних та районних медичних закладів заслухали доповіді професорів ДУ «ІПАГ НАМН України» Т. Знаменської та О. Воробйової по проведенню ентерального харчування недоношених дітей в умовах стаціонару і після виписки з нього, харчових потребах недоношених дітей і їх забезпечення, особливостях вигодовування новонароджених з групи ризику та їх відповіді на запитання слухачів.

Учасники семінару
Учасники семінару
Ведучі семінару: Л. Рожко (головний спеціаліст з питань педіатрії управління охорони здоров'я Волинської облдержадміністрації) та Т. Знаменська (справа)
Ведучі семінару: Л. Рожко (головний спеціаліст з питань педіатрії управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації) та Т. Знаменська (справа)
Виступає М. Гнатів (керівник неонатального центру ВОДТМО)
Виступає М. Гнатів (керівник неонатального центру ВОДТМО)
Виступає Т. Знаменська
Виступає Т. Знаменська
Виступає О. Воробйова
Виступає О. Воробйова