6 лютого в онкогематологічний центр Волинської обласної дитячої клінічної лікарні завітали Марія Адамчук (Президент БФ «Стопрак») та Валерій Петрович (Член правління Українського фонду «Благополуччя дітей», голова Волинської обласної філії фонду, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та педагогіки вищої школи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки).
М. Адамчук передала в онкогематологічний центр 48 флаконів дороговартісного протигрибкового препарату «Кансидаз» на загальну суму 583200 грн.
Керівник центру Сергій Миронюк зауважив, що закупівля «Кансидазу» – неймовірно важлива для закладу, оскільки 50-60% онкохворих дітей, яким не вдалося побороти недугу, помирають саме від інфекційних та грибкових ускладнень. Проблема ж, за його словами, у тому, що на рік Онкогематологічному центру необхідно приблизно 200 флаконів «Кансидазу».
Заступник генерального директора ВОДТМО Ігор Дородних сказав, що захворюваність дітей на онкологічні недуги не зменшується. Так, у минулому році рак вперше діагностували у 34 маленьких волинян, в онкогематологічному центрі лікарні проліковано 262 хворих. Він висловив вдячність благодійникам за надану допомогу.



