Участь працівників ВОДТМО у всеукраїнській толоці

Участь працівників ВОДТМО у всеукраїнській толоці

24 квітня 2010 року керівництво і працівники Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання взяли участь у всеукраїнському суботнику по благоустрою території обласної дитячої клінічної лікарні.

Участь працівників ВОДТМО у всеукраїнській толоці
Участь працівників ВОДТМО у всеукраїнській толоці
Участь працівників ВОДТМО у всеукраїнській толоці

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *