Участь працівників ВОДТМО у всеукраїнській толоціmaster / 24/04/201025/12/2021 / News, vodtmo 24 квітня 2010 року керівництво і працівники Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання взяли участь у всеукраїнському суботнику по благоустрою території обласної дитячої клінічної лікарні.