За ініціативою начальника УМВС України у Волинській області Івана Прошковського днями в області розпочата акція “Подаруй дитині надію на життя”. В рамках цієї акції працівники органів внутрішніх справ стають безкоштовними донорами для забезпечення невідкладної допомоги онкохворим дітям.
20 квітня 2010 року Волинський обласний дитячий онкогематологічний центр, який функціонує на базі педіатричного відділення № 3 обласної дитячої клінічної лікарні, відвідав начальник УМВС України у Волинській області Іван Прошковський. Він вручив дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному центрі, подарунки, ознайомився з діяльністю центру та пообіцяв всіляку підтримку і створення банку донорів працівників УМВС для виготовлення тромбоконцентрату та інших препаратів крові для хворих дітей.
Генеральний директор ВОДТМО Григорій Ващилін надзвичайно високо оцінив доброчинну діяльність Волинської міліції. Він акцентував увагу на високій вартості лікування онкогематологічних хворих і на необхідності доступності препаратів крові для цих хворих. ВОДТМО в рамках державної програми “Дитяча онкологія” отримало високовартісне обладнання – сепаратор для клітин крові, токсикологічний та гематологічний аналізатори. Важливим елементом процесу лікування є наявність донорів. Тому акція, яку проводять працівники обласного управління внутрішніх справ, є дуже актуальна і необхідна.



