З ініціативи адміністрації ВОДТМО в обласній дитячій клінічній лікарні 26 листопада відбулася цікава зустріч дітей, що перебувають на стаціонарному лікуванні з інспектором із зв’язків з громадськістю Ольгою Шмігель, інспектором відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління Патрульної поліції м. Луцька Сергієм Бадаляном та головним спеціалістом обласної бібліотеки для юнацтва Оксаною Коба.
Зав’язалася цікава бесіда про права та обо’язки пішоходів. Патрульні говорили про особисту безпеку дітей, відповідали на всі запитання, наголосили про важливість використання світловідбиваючих елементів (флікерів) у темряві. Надзвичайно важливо бути поміченим на дорозі!
Наприкінці зустрічі гості провели майстер-клас по виготовленню флікерів. Діти натхненно працювали. Виготовлені власноруч світловідбиваючі елементи залишилися у пацієнтів.
Сподіваємось, що отримані знання, поінформованість, виготовлені спільно з патрульними флікери діти повезуть з собою у різні куточки області по домівках, що убезпечить їх на дорогах.






