30 березня 2011 року в санаторії для дітей з батьками “Дачний” проведено свято Весни. Воно стало підсумком проведеної корекційної та виховної роботи протягом заїзду з дітьми з ураженням центральної нервової системи. В ньому поєднались елементи логопедичних занять, ритміки, ігротерапії, музикотерапії, працетерапії. Всі присутні отримали емоційний заряд радості, добра, любові до рідної землі.


