15 квітня 2011 року співробітники Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання взяли активну участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля. Було здійснено впорядкування території Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.