Участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля

Участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля

15 квітня 2011 року співробітники Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання взяли активну участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля. Було здійснено впорядкування території Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля
Участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля
Участь у проведенні загальноміської толоки, приуроченої до Дня довкілля

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *