4-7 серпня 2011 року у Москві відбулися “Всесвітні дитячі ігри переможців” для дітей, які перехворіли на онкологічні захворювання. В спортивних змаганнях прийняли участь 300 дітей із Росії, Білорусії, Латвії, Угорщини, Польщі, Туреччини, Румунії та України.
В складі української делегації перебували 5 маленьких волинян у супроводі батьків, представника благодійного Фонду “Стоп рак” Марії Адамчук, керівника обласного дитячого онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої клінічної лікарні Сергія Миронюка.
В ході ігор при проведенні змагань волиняни показали хороші результати:
- ІІІ місце при проведенні стрільб з пневматичної гвинтівки (вікова категорія 8-11 років);
- ІІІ місце на футбольному турнірі (вікова категорія 14-16 років).




