До Дня незалежності в обласній дитячій клінічній лікарні завершено ремонтні роботи у відділенні анестезіології та реанімації, розрахованому на 6 ліжок. У відкритті оновленого після ремонту відділення взяли участь голова Волинської обласної державної адміністрації Б. Клімчук, голова Волинської обласної ради В. Войтович, начальник управління охорони здоров’я І. Ващенюк.
У відділенні проводиться лікування невідкладних станів та важких форм перебігу захворювань у дітей віком від 28 днів до 18 років, забезпечується підготовка та проведення знечулення при оперативних втручаннях, діагностичних та лікувальних процедурах у дітей, відновлення, корекція та підтримка важливих функцій органів і систем, пошкоджених внаслідок захворювань, травм. Також цілодобово функціонує центр консультативної допомоги для центральних районних лікарень. За рік у відділенні проходять лікування 450 хворих. Серед нозологій основна частина припадає на отруєння, політравму та черепно-мозкову травму.
Керівництво області також ознайомилось із новою кисневою станцією, яка забезпечує киснем відділення обласної дитячої клінічної лікарні та обладнана у відповідності до сучасних вимог.




