Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей.
Турбота про дітей – один з найголовніших обов’язків дорослих. У ВОДТМО стало доброю традицією проводити свята для маленьких пацієнтів стаціонару. Діти готують виставку творчих робіт, співають, танцюють. В обласній дитячій клінічній лікарні 1 червня відбулося відкриття актового залу після капітального ремонту. На адресу дітей линули щирі вітання від керівників закладу та гостей свята.
З вітальним словом до дітей звернувся заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації В.К. Руцький. Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України О.М. Грінченко сприяла проведенню концертної програми, привезла дітям солодощі.
Директор Благодійного фонду Ігоря Палиці “Новий Луцьк” Н. Тарасенко вручила дітям подарункові набори.
Постійний благодійник, голова правління Волинського обласного фонду “Дитяча місія. Україна” Л.В. Лонюк у відділеннях лікарні привітала дітей та їх батьків зі святом, роздала багато подарунків. Напередодні 1 червня Людмила Віталіївна в санаторії для дітей з батьками “Дачний” традиційно організувала для всіх перебуваючих на оздоровленні святковий обід та призи.
Представники Волинської обласної організації “Ми плюс” з нагоди свята дітям санаторію привезли подарунки, ігровий матеріал для кабінетів соціальної реабілітації. Концертною програмою створили хороший настрій у всіх присутніх.





