25 червня 2012 року Волинську обласну дитячу клінічну лікарню відвідали заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк, начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк та президент благодійного фонду “СТОПРАК” Марія Адамчук.
Гості побували в обласному дитячому онкогематологічному центрі, де вручили благодійну допомогу – інфузійні насос-помпи виробництва Японії. Це обладнання забезпечує високу точність внутрішньовенної інфузії лікарських засобів. В педіатрї особливо значимим є точне дозування ліків з врахуванням віку хворого, його ваги, маси хіміопрепаратів та вибору швидкості введення. Загальна вартість отриманих 15 інфузоматів складає 250 тис. гривень.



