9 березня 2013 року відбулася зустріч Ігоря Єремеєва з пацієнтами та персоналом санаторію для дітей з батьками “Дачний”.
Народний депутат зобов’язався постійно підтримувати заклад, зміцнити його матеріальну базу, подарував сертифікат на 30 тисяч гривень.
Обговоривши з головним лікарем санаторію Олегом Шелестом обсяг робіт, спрямованих на покращення умов перебування дітей з обмеженими можливостями в санаторії, було вирішено: завершити заміну вікон, закупити нове сучасне обладнання харчоблоку, зробити ремонт маніпуляційної, створити нові ігровий та спортивний майданчики.
Обіцяного не довелося довго чекати. 20 нових пластикових енергозберігаючих вікон вже встановлені! Ігор Єремеєв дотримує свого слова. Всі інші заплановані роботи перебувають у стадії вирішення.



